RSS not configured

Facebook
RSS

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmienić kształt miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy oraz wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany również dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym związany – nieduży.

Sprawdź ofertę:

Wrocław ginekolog

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.

bloczki styropianowe

Biura turystyczne coraz to częściej organizują turnusy odchudzające dla ludzi, ...