RSS not configured

Facebook
RSS

Co to jest hurtownia materiałów medycznych

Komentowanie nie jest możliwe
sie - 7 - 2017
admin

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne produkty i aparaturę, które wykorzystywane są w typowej pracy z pacjentami.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze każdej specjalizacji, a także położne, salowe, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, które obejmują nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, jakich towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Polecamy
Internetowy sklep medyczny

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje aż osiem tysięcy towarów skierowanych do stomatologów, ortodontów i techników dentystycznych. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie są też firmy polskie, twórcy następujących marek na przykład Zhermapol lub Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i cementy; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty jak również różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część wszystkiego, co można znaleźć zarówno w punktach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.

bloczki styropianowe

Biura turystyczne coraz to częściej organizują turnusy odchudzające dla ludzi, ...